Turizm acentalarının en önemli ayaklarından birisi olan transfer ve taşımacılık işinde yıllardır yüksek standartlı araç parkı özel eğitimli personeli ve önce güvenlik ilkesi ile kaliteli ve profesyonel hizmet üretiyoruz.

Modern teknolojiyi tüm araçlarımızda uygulanmakta olduğumuz GPS modülü ile hayata geçirmekte en yeni ve güvenli araçlar ile filomuzu donatma'da ve olmazsa olmaz yüksek standartlarda eğitimli ve sertifikalı sürücüler ile sizlere bu güvenceyi ve kaliteyi biz sağlıyoruz. 

Super User tarafından yazıldı.
Kategori: Hizmetlerimiz
Gösterim: 6290

Ulusal Uluslar Arası Kongre ve Bayii Toplantılarınızda izmir'de Misafirimizsiniz.

Çünki taşıdığımız değerlerin farkında sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sektörde 20 yıla yaklaşan tecrübemiz ile kaliteli ve güvenli organizasyonlar düzenlemekteyiz.

Gerçekleştirmiş olduğumuz organizasyonlarda empatik düşünüyor ve farklı çözümler sunuyor inovatif değerler yaratarak en iyi şekilde temsil ediyoruz

Super User tarafından yazıldı.
Kategori: Hizmetlerimiz
Gösterim: 6288

İzmir Kurumsal yapıya sahip müşterilerimiz iş toplantıları ve iş organizasyonları için bizlerden Vıp taşıma talebinde bulunmaktadır. Vıp araçlarımız ve konusunda uzman şoförlerimiz ile kurumsal Vıp taşıma hizmeti sunmaktayız. İzmir İş toplantıları ve çeşitli iş organizasyonlarınız için misafirlerinizin Vıp hizmetler ile transferlerinin sağlanmasında verdiğimiz hizmetlerden hem sizin hem de misafirlerinizin oldukça memnun kalacağını garanti ediyoruz.

Öncelikli olarak belirtmek isteriz ki kurumsal yapı çerçevesinde çalışan bir transfer firması olarak konusunda uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Gerek organizasyonu yürüten ekibimiz gerekse şoför personellerimiz sizlerin kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alabilmesi için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ilkemiz çerçevesinde güvenilir, konforlu ve güler yüzlü hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zengin İzmir araç filomuzdan misafirlerinizin sayısı doğrultusunda araçlar talep edebilirsiniz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kusursuz bir organizasyon yürüterek tüm taleplerinizi gerçekleştirme potansiyelinde ve tecrübesinde olduğumuzu da sizlere belirtmek istiyoruz. Bizlerden kurumsal İzmir Vıp transfer talebinde bulunduğunuzda öncelikli olarak tam donanımlı ve konforlu araçlarımız ile pek çok farklı seçeneği tercihinize sunmaktayız.

Dilediğiniz araçlar ile gerçekleştirdiğimiz Vıp hizmetimizin yanı sıra şoförlerimizin nitelikleri kaliteli hizmet anlayışı çerçevemiz ile bir bütündür Zamanlama konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadan, kaliteli bir Vıp transfer işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızdan vıp transfer talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuz ile sorunsuz bir şekilde Vıp transfer hizmeti alabilirsiniz.

Super User tarafından yazıldı.
Kategori: Hizmetlerimiz
Gösterim: 6458

Kolay Ve Güvenilir Araç Kiralama Hizmetleri

İzmir kiralık araç hizmetleriyle sektörde fark yaratmayı başaran Egebarış ayrıcalığıyla siz de saatlik, günlük, haftalık veya aylık periyotlarda dilediğiniz model araca sahip olabilirsiniz. Sunduğumuz güvenilir ve yenilikçi hizmetler sayesinde ister şoförsüz ve dilerseniz de şoförlü araç kiralayarak sadece seyahatinize odaklanabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Araç Kiralama Fiyatları

Şirketimiz verdiği İzmir araç kiralama hizmetleriyle sektörde lider konumdadır ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle dikkat çekmeyi başarır. İzmir Havaalanı araç kiralama fiyatlarımız, online rezervasyon ve özel hizmetler için ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 kesintisiz olarak verdiğimiz hizmetler kapsamında araç teslimat ve iadeleri istenen adresten yapılır.

Yılın 365 günü tatil imkanı sunan İzmir ve çevre beldelere, özgür bir sürüş keyfi eşliğinde konforlu ulaşım sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak bakımları yapılan araçlarımız az kullanılmıştır. Erken rezervasyon imkanımız ve sunduğumuz diğer ödeme seçenekleri için web sayfalarımızı inceleyebilirsiniz. Şirket ve çağrı merkezimiz üzerinden verdiğimiz 7/24 kesintisiz hizmetler kapsamında sadece araç kiralama değil, transfer seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Zaman kaybetmeden sunduğumuz teslim işlemlerinin ardından seyahatinize keyifle başlayabilirsiniz.

Araç Kiralamada Kurumsal Hizmetler

Araç filomuz içinde ihtiyacınıza uygun olan modeli belirleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Online İzmir rent a car hizmetlerinden yararlanma aşamasında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil sevdikleriniz, iş arkadaşlarınız ve misafirleriniz için de sunduğumuz kaliteli araç filosuna bakarak seçim yapabilir ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşamak için sunduğumuz cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Super User tarafından yazıldı.
Kategori: Hizmetlerimiz
Gösterim: 6280

Son model araçlar ile izmir havaalanı transfer, izmir şoförlü araç kiralama, izmir shuttle ve izmir havalimanı transfer hizmetleri sunmaktadır.