İhtiyacınız olan son model aracı, cebinize uygun maliyetlerle hemen temin edebilir, araç sahibi olma işlemleri ile uğraşmaz, çabucak aracınızı kiralar, işinizi görür ve istediğiniz her hangi bir Egebarış ofisine iade ederseniz..

İhtiyacınız olan son model aracı, cebinize uygun maliyetlerle hemen temin edebilir, araç sahibi olma işlemleri ile uğraşmaz, çabucak aracınızı kiralar, işinizi görür ve istediğiniz her hangi bir EgeBarış Turizm ofisine iade ederseniz. Hepsi bu kadar! Başınız ağrımaz, stresle uğraşmazsınız. Birde online araç kiraladıysanız %50 ye varan indirimlerle paranızda cebinizde kalır. Araç Kiralamada tek adres EgeBarış Turizm, ister kısa süreliğine araç kiralayın, ister uzun dönem araç kiralayın, isterseniz filo araç kiralayın hepsinde hep kazanırsınız, hep rahat eder, huzurlu olursunuz. Araç Kiralamak, hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Super User tarafından yazıldı.
Kategori: Slideshow
Gösterim: 9184

Son model araçlar ile izmir havaalanı transfer, izmir şoförlü araç kiralama, izmir shuttle ve izmir havalimanı transfer hizmetleri sunmaktadır.