Egebarış Turizm Olarak Sizin, sevdiklernizin ve misafirlerinizin istediğiniz yere tecrübeli, güvenilir şoförlerimiz ve klimalı son model araçlarımız ile kapıdan kapıya transferini yapalım, üstelik çok ekonomik fiyatlarla... İş gezileriniz, kongre ve toplantılarınız, davet ve akşam yemekleriniz, havaalanı geliş ve gidiş transferlerinizde kişi sayısına göre son model binek araç, minibüs ve otobüslerimiz ile...

Karasal olan bütün transferlerinizde sizin için özel olarak hazırlanmış araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Belirleyeceğiniz bir lokasyon'dan bir başka lokasyona ara noktalar dahil talep edeceğiniz araç donanımı ve özel isteklerinizle transferinizi profesyonel operasyon ekibimiz ile birlikte EgeBarış Turizm olarak sağlamaktayız.

Bu transfer dahilinde talep etmeniz durumunda özel güvenliğinizi sağlanmasından ve tercüman hizmetine kadar her ihtiyacınızı organize etmekteyiz. 

VİP Transfer ifadesini Tam Karşılığını EgeBarış Turizm olarak biliyoruz ve Sizin için her şeyi düşünüyoruz 

Super User tarafından yazıldı.
Kategori: Slideshow
Gösterim: 5898

Son model araçlar ile izmir havaalanı transfer, izmir şoförlü araç kiralama, izmir shuttle ve izmir havalimanı transfer hizmetleri sunmaktadır.